Bardzo blisko,

a jednocześnie wystarczająco daleko,

by odpocząć na łonie natury

Jedyny Twój obowiązek to odpocząć. Najlepiej w sercu Mazowsza.

Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym Magdalena

Magdalena swój niepowtarzalny urok zawdzięcza położeniu w pięknym turystycznie regionie. Pełen lasów i jezior obszar Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Prawdziwą perełką jest tu Koszelówka, znana od dziesięcioleci miejscowość turystyczna, która swoje rekreacyjne walory zawdzięcza największemu akwenowi Mazowsza, jakim jest jezioro Zdworskie, z łagodną linią brzegową i piaszczystymi plażami, pomostami i bezpiecznymi kąpieliskami. Na miłośników wodnych atrakcji czeka bogata infrastruktura rekreacyjno-wypoczynkowa. A wszystko tuż obok  nas.

Urozmaicony teren leśny, pełen bogactwa fauny i flory najlepiej podziwiać z perspektywy pieszych i rowerowych wycieczek. Rezerwaty pełne pomników przyrody i zabytków czekają na odkrycie i w pełni należny im zachwyt.

Magdalena – relaks z zielonym sercu Mazowsza

Aktywnie:

  • na rowerze – wśród lasów pełnych pomników przyrody
  • przemierzając szlaki turystyczne wśród rezerwatów, pomników przyrody, wzgórz morenowych, zabytków dawnego osadnictwa. Pieszo, na rowerze, konno, na nartach biegowych, z nordicwalking.
  • Na fali wodnych atrakcji – okolica to raj dla pływaków, kajakarzy, windsurferów, żeglarzy, fanów sportów motorowodnych
  • Wędkując –korzystając z bogactwa ryb w jeziorze Zdworskim i innych okolicznych akwenach
  • Polując z aparatem fotograficznym na zachwycające majestatycznym pięknem zwierzęta: sarny, łosie, bażanty

Centrum wypoczynkowo – szkoleniowe

W sezonie letnim

zapraszamy do spędzenia urlopu w naszych drewnianych domkach położonych w pięknym gaju świerkowym. Schowane przed światem wśród dorodnych drzew pozwalają zrelaksować się w naturalnym rytmie natury, Wyjątkowy mikroklimat, swoboda i komfort własnej, urlopowej przestrzeni to wymarzone okoliczności rodzinnych wakacji.

Na naszych Gości czeka 14 domków z łazienkami.

Część z nich została wyposażona w aneks kuchenny. Zaletę tę docenioną z pewnością miłośnicy własnoręcznego przyrządzania złowionych w jeziorze ryb i znalezionych w okolicznych lasach grzybów.

Przytulnie, komfortowo, jak u siebie

Komfortowe pokoje