Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O Nas

Zapraszamy wszystkich Państwa do spędzenia czasu w Centrum Wypoczynkowo – Szkoleniowym Magdalena położonym w samym centrum Polski:

  • 15 km od Płocka
  • 120 km od Warszawy
  • 110 km od Łodzi
  • 110 km od Torunia.

Otaczające nas krajobrazy to samo zielone serce Mazowsza – piękny turystyczny teren nieopodal granicy Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, będący częścią Pojezierza Gostynińskiego (z 60-oma jeziorami!) oraz lasów Gostynińsko-Gąbińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Miejscowość Koszelówka to popularna od dziesięcioleci miejscowość turystyczna nad największym na pojezierzu jeziorem Zdworskim (pow. 353 ha). Turystyczne walory tego terenu to także: urozmaicona rzeźba terenu, występowanie rozległych terenów leśnych oraz bogaty i zróżnicowany świat roślin i zwierząt.

Dzięki takiemu usytuowaniu nasi goście mogą skorzystać z bogatej sieci szlakówturystyki pieszej i rowerowej, które pozwalają dotrzeć do rezerwatów, pomników przyrody, zabytków i wielu innych ciekawych miejsc.

Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i doskonałe warunki do wypoczynku z dala od pośpiechu i zgiełku miasta.

o-nas-mapa-polski
WordPress Theme built by Shufflehound. © 2018 CENTRUM WYPOCZYNKOWO-SZKOLENIOWE MAGDALENA | PRAWA ZASTRZEŻONE | PROJEKT I WYKONANIE: TRISTAN GLAW