Przytulnie, komfortowo.

Spełniamy sny

o relaksie i wypoczynku.

Spełnione sny o dobrym śnie

Komfortowe pokoje

Komfortowe pokoje to połączenie klasycznej elegancji z wygodą i przytulnością. Drewno, naturalne kolory sprzyjają wypoczynkowi. Każdy z pokojów wyposażony jest w telewizor oraz biurko, a Goście mają do dyspozycji własną łazienkę.

Z myślą o specjalnych potrzebach osób niepełnosprawnych wszystkie pokoje oraz część restauracyjna znajdują się na parterze.

Dla wygody z myślą o bezpieczeństwie obok Hotelu znajduje się parking.

Przytulnie, komfortowo, jak u siebie

Domki letniskowe

W sezonie letnim zapraszamy do spędzenia urlopu w naszych drewnianych domkach położonych w pięknym gaju świerkowym. Schowane przed światem wśród dorodnych drzew pozwalają zrelaksować się w naturalnym rytmie natury, Wyjątkowy mikroklimat, swoboda i komfort własnej, urlopowej przestrzeni to wymarzone okoliczności rodzinnych wakacji. Na naszych Gości czeka 14 domków z łazienkami,

Część z nich została wyposażona w aneks kuchenny. Zaletę tę docenioną z pewnością miłośnicy własnoręcznego przyrządzania złowionych w jeziorze ryb i znalezionych w okolicznych lasach grzybów.

Dla najmłodszych

Plac zabaw dla dzieci, basen z podgrzewaną wodą, mnóstwo przestrzeni do biegania, konsola X- box to moc możliwości do aktywnego spędzania czasu.

Otoczenie

Las to najlepszy (mikro)klimat do wypoczynku. Wyciszenie emocji, pozbycie się stresu i zatrzymanie pędzącej codzienności i ten zapach…

Komfortowe pokoje