Wesela, bankiety

i rodzinne uroczystości

 w naturalnie pięknej oprawie

Powiedz ‘”TAK” (w) MAGDALENIE

Najpiękniejsze chwile weselnych uroczystości zasługują na wymarzoną oprawę.

Będziemy zaszczyceni mogąc współtworzyć pierwszą stronę nowego rodzinnego albumu.

drinks, alcohol, glasses-1283608.jpg

Mariaż bogactwa natury i elegancji wnętrz.

Naturalne otoczenie, urok i elegancja Sali Balowej, specjalnie skomponowane menu, komfortowe pokoje, wsparcie logistyczne i nasze doświadczenie organizacyjne uczynią z tych chwil niezapomniane wydarzenie. Każdy z Gości odnajdzie swą własną przestrzeń zarówno do wspólnego świętowania, jak i indywidualnego relaksu.

Naszą intencją jest niepowtarzalny i unikatowy klimat każdej uroczystości, który jest odzwierciedleniem marzeń o ślubnej ceremonii.

 

Najlepsza oprawa

Sala balowa to:

Komfortowa 300-metrowa przestrzeń do zabawy dla 200 osób. Dająca bogate możliwości aranżacyjne, z urokliwymi kryształowymi żyrandolami, parkietem tanecznym i wyjściem na taras zachwyci uczestników zarówno uroczystych kolacji, jak i wszelkich spotkań integracyjnych. Idealne dopełnienie aury firmowych spotkań to specjalnie przez Szefa Kuchni okolicznościowe menu.

Uroczystości rodzinne

Doradzamy, podpowiadamy, wspieramy, inspirujemy, zapewniając właściwe działania logistyczne.

Doceniając zaufanie jakim jesteśmy obdarzani, w zamian oferujemy komfort i spokój osobistych przygotowań do tego niezwykłego dnia. Z dbałością o każdy szczegół organizujemy zarówno kameralne przyjęcia, jak i wesela dla 200 gości.

Spełnione sny o pieknym weselu

Komfortowe pokoje