Twoja przestrzeń

w biznesowych spotkaniach

 i aranżacji czasu wolnego

Konferencje i eventy biznesowe

Organizacja spotkania biznesowego, konferencji, prezentacji, eventu firmowego  czy szkolenia dla pracowników wymaga właściwej oprawy. Z przyjemnością wspieramy naszych Gości naszym doświadczeniem organizacyjnym, podpowiadając rozwiązania optymalnie odpowiadające profilowi biznesowego.

Począwszy od właściwego doboru przestrzeni konferencyjnej z profesjonalnym serwisem, wsparciem technicznym, aż po liczne atrakcje w nieformalnej części spotkania.

Położenie

Bliska odległość od dużych aglomeracji miejskich sprawia, że nasze doświadczenie organizacyjne wsparte jest licznymi realizacjami i firmowym rekomendacjami zadowolonych kontrahentów.

 

Udogodnienia

Nasze sale konferencyjne to szerokie spektrum możliwości, zarówno pod względem powierzchni, jak i aranżacji.  Dla Państwa wygody wyposażyliśmy je w rzutnik multimedialny, flipchart z flamastrami, ekran, klimatyzację, możliwość zaciemnienia, światło naturalne i sztuczne.

140

Miejsc noclegowych

2

Sale konferencyjne

1

Sala balowa

14

Domków

Atrakcyjny

„czas wolny”

Z przyjemnością umilimy część nieformalną firmowych eventów. Dysponujemy całą gamą atrakcji, które służą zarówno indywidulanemu wypoczynkowi, jak i  budowaniu relacji w zespole. Integracja grupowa to ważny element szkoleń, konferencji, prezentacji i firmowych spotkań.

SALA BALOWA

Komfortowa 300-metrowa przestrzeń do zabawy dla 200 osób. Dająca bogate możliwości aranżacyjne, z urokliwymi kryształowymi żyrandolami, parkietem tanecznym i wyjściem na taras zachwyci uczestników zarówno uroczystych kolacji, jak i wszelkich spotkań integracyjnych. Idealne dopełnienie aury firmowych spotkań to specjalnie przez Szefa Kuchni okolicznościowe menu.

SAUNA FIŃSKA

Miejsce zdrowotnej regeneracji i znany od wieków sposób na odstresowanie sprawdzi się doskonale jako antidotum na nadmiar zawodowych obowiązków, będąc miłą chwilą odprężenia po dniu pełnym koncentracji i skupieniu na szkoleniu.

BASEN ZEWNĘTRZNY z podgrzewaną wodą

Niezawodna atrakcja, którą lubią wszyscy. Na myśl przywodzi beztroskę, relaks i odprężenie. Ulubione miejsce spotkań i wypoczynku i integracji. Czas, który z pewnością pozostanie zapamiętany..

ARTIUM z fontanną i grillem

Ulubiony LIVE COOKING wszystkich z dodatkowym atutem w postaci naturalnego otoczenia, z łatwym i nieograniczonym dostępem do hotelowych wnętrz. Grillowe specjały, kameralna atmosfera, klimat biesiady sprzyjają zespołowej integracji.

TEREN REKREACYJNY wokół hotelu

To wymarzone pole do popisu przez organizację plenerowych gier zespołowych, pikników na łonie natury, wieczornych kolacji przy ognisku i biesiad przy muzyce.

KRĄG OGNISKOWY

Specjalne miejsce, które sprawdzi się nie tylko latem. Integracja przy ognisku, wspólne pieczenie kiełbasek pod niebem pełnym gwiazd w doborowym towarzystwie.

Przytulnie, komfortowo, jak u siebie

Komfortowe pokoje